• Рейтинг:
  • Модель:
    G-ER-01
  • Доступно:
    Нет в наличии
190.00 грн.
Нет в наличии

Настільна гра Ерудит Преміум Premium Series Danko toys російська версія (G-ER-01).

Мета гри - складати слова і розташовувати їх на поле, таким чином, щоб хахватіть клітини з найбільшою кількістю очок. Розвиває логічне мислення, увагу і пам'ять, збагачує словниковий запас.

 
Правила:   ігрове поле складається з 15 * 15 клітин, тобто 225 квадратів, на які учасники гри викладають літери, складаючи слова. На початку гри кожен гравець отримує 7 букв. На середину ігрового поля викладається перше слово, потім наступний гравець може додати слово "на перетин" зі своїх букв. Слова складаються по горизонталі або по вертикалі.  
 
Комплектація та характеристики гри :
 
ігрове поле - 1 шт
дерев'яні фішки-букви - 110 шт
мішок для фішок - 1 шт
інструкція - 1 шт
таблиця   гравців - 1 шт
Розмір коробки: 29х29х5,5 см  
 

Вибір настільної гри

 

В інтернет-магазині іграшок   Kukolka.com.ua   Ви завжди знайдете опис та актуальні ціни на   дитячі   настільні ігри . Цей товар набувають споживачі у всьому світі завдяки своєму співвідношенню ціна / якість. Адже якщо Ви вирішили купити дитячу настільну гру, то обов'язково зверніть увагу на гру Ерудит Premium Series Danko toys   G-ER-01 , можливо саме цей набір стане оптимальним варіантом для Вас.
 
Так само, Ви завжди можете отримати консультацію у нас і вибрати найкращий варіант серед   дитячих настільних розвиваючих ігор.
 
Інтернет-магазин іграшок   Kukolka , може доставити обраний вами товар в будь-яке місто: Харків, Київ, Львів, Дніпропетровськ, Одесу. Відправка післяплатою по всій Україні транспортними компаніями Нова Пошта і Інтайм, Укрпошта.
 
Ваша думка про товар дуже цінно для нас, ми будемо раді і вдячні, якщо Ви залишите свій відгук про   грі Ерудит   Premium Seris   у нас на сайті.

 

Ще не було питань.