120.00 грн.
Є в наявності

Іграшка трансформер Робокар Хеллі Robocar Helly (8317) - найпопулярніша машинка трансформер в 2014 році. Чудові герої мультика Robocar Poli (Полі Робокар) тепер зможуть оселитися і у Вас вдома. Добрі герої, трансформація з машини в робота - не залишать байдужим жодну дитину.  

 
Все іграшки трансформери - це маленькі рятувальники, яких всюди чекають пригоди, і складні завдання . Всі машини дуже корисні та у звичайному житті. Тому не забудьте розповісти дитині про кожну з них докладніше!
 
Головні герої мультфільму Полі Робокар:
 
- поліцейська машинка робокар трансформер Полі (Poli) ,
- машинка трансформер робокар Ембер (Amber) - швидка допомога ,
- робокар трансформер Хеллі (Helly) - вертоліт,
- пожежна машинка робокар трансформер Рой (Roy).
 
Розмір упаковки: 15 х 11 х 10 см
Вік: від 3-х років.

Вибір іграшок-трансформерів

В інтернет-магазині іграшок   Kukolka.com.ua   Ви завжди знайдете опис та актуальні ціни на іграшки-трансформери. Цей товар купують споживачі у всьому світі завдяки своєму співвідношенню ціна/якість. Адже якщо Ви вирішили купити ігровий набір для дитини, то обов'язково зверніть увагу на трансформер Робокар Хеллі 8317, можливо саме цей набір стане оптимальним варіантом для Вас.


Також, Ви завжди можете отримати консультацію у нас і вибрати найкращий варіант серед ігрових наборів трансформерів.


Інтернет-магазин іграшок Kukolka, може доставити обраний вами товар у будь-яке місто: Харків, Київ, Львів, Дніпропетровськ , Одеса. Відправка післяплатою по всій Україні транспортними компаніями Нова Пошта та Інтайм, Укрпошта.

Ваша думка про товар дуже цінна для нас, ми будемо раді та вдячні, якщо Ви залишите свій відгук про ;Іграшці трансформері Робокар Хеллі у нас на сайті.

Ще не було питань.