• Рейтинг:
  • Модель:
    МКБ0108
  • Доступно:
    Нет в наличии
140.00 грн.
Нет в наличии
Дитяча настільна гра "Бізнес Лісовий магазин" ТМ Майстер (МКБ0108) - нова захоплююча економічна гра для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку "Бізнес" (Лісовий магазин).
У процесі гри діти разом із героями - лісовими "комерсантами" - познайомляться з азами бізнесу: дізнаються, що таке товар. Закупівля, продаж, ціна, а також які організації стежать за санітарним станом магазину, правильністю ведення обліку тощо, відпрацюють навички додавання та віднімання в межах 50. А найцікавіше, що цими героями-бізнесменами будуть Їжачок, Білочка, Заєць та Ведмедик, які, відкривши власні магазини, закуповують та продають поширені в наших лісах ягоди, гриби, горіхи, мед тощо. Це хороша можливість для гравців вивчити рослинний світ, характерний для нашої місцевості.
Комплектація та характеристики:
У наборі:
- ігрове поле (410 х 560 мм),
- кубик,
- 4 фішки з прорізом,
- 4 картки персонажів,
- 106 картонних карток за сюжетом гри,
- 70 карток-купюр,
>
- правила гри російською та українською мовами.
Кількість гравців може бути від 2 до 4 осіб.
Розміри упаковки: 29 х 27 х 4.5 см

Вибір настільної гри

В інтернет-магазині іграшок Kukolka.com.ua Ви завжди знайдете опис та актуальні ціни на дитячі настільні ігри. Цей товар купують споживачі у всьому світі завдяки своєму співвідношенню ціна/якість. Адже якщо Ви вирішили купити дитячу розвиваючу гру, то обов'язково зверніть увагу на "Гру" "Бізнес Лісовий магазин", можливо саме цей набір стане оптимальним варіантом для Вас.

Також, Ви завжди можете отримати консультацію у нас і вибрати найкращий варіант серед дитячих розвиваючих ігор.

Інтернет-магазин іграшок Kukolka , може доставити вибраний товар в будь-яке місто: Харків, Київ, Львів, Дніпропетровськ, Одесу. Відправка післяплатою по всій Україні транспортними компаніями Нова Пошта та Інтайм, Укрпошта.

Ваша думка про товар дуже цінна для нас, ми будемо раді та вдячні, якщо Ви залишите свій відгук про дитячої гри Бізнес Лісовий магазин у нас на сайті.

Ще не було питань.