• Рейтинг:
  • Модель:
    MD 0329
  • Доступно:
    Нет в наличии
130.00 грн.
Нет в наличии
Розвиваюча дерев'яна іграшка Паровозик-каталка з геометрикою (MD 0329) - є паровозиком з двома вагончиками, на яких розміщені платформи. Всі деталі яскраві, пофарбовані в основні кольори: червоний, жовтий, зелений та синій, лише 13 деталей. Паровозик оснащений мотузкою за яку можна катати імпровізовану піраміду.
 
Гра сприяє вивченню форм, кольорів, розвиває дрібну моторику рук, логічне мислення, координацію і уважність. Дерев'яні іграшки безпечні, дотик до дерева сприятливо впливає на психіку дитини, про це говорять численні дослідження психологів.
 
Характеристики:
Вік від 12 місяців.
Запакована в барвисту коробку.
Розмір: 34х7х9см

Вибір розвиваючої іграшки

В інтернет-магазині іграшок Kukolka.com .ua Ви завжди знайдете опис та актуальні ціни на дитячі розвиваючі іграшки. Цей товар купують споживачі у всьому світі завдяки своєму співвідношенню ціна/якість. Адже якщо Ви вирішили купити іграшку для дитини, то обов'язково зверніть увагу на Дерев'яна іграшка-каталка MD 0329, можливо саме цей набір стане оптимальним варіантом для Вас.


Також, Ви завжди можете отримати консультацію у нас і вибрати найкращий варіант серед дитячих розвиваючих іграшок.

Інтернет- магазин іграшокKukolka, може доставити обраний вами товар у будь-яке місто: Харків, Київ, Львів, Дніпропетровськ, Одесу. Відправка післяплатою по всій Україні транспортними компаніями Нова Пошта та Інтайм, Укрпошта.

Ваша думка про товар дуже цінна для нас, ми будемо раді та вдячні, якщо Ви залишите свій відгук про ;Дерев'яній іграшці Паравозик у нас на сайті.

Ще не було питань.