• Рейтинг:
  • Модель:
    GS-02
  • Доступно:
    Нет в наличии
200.00 грн.
Нет в наличии

Набір для творчості Гелеві свічки Danko toys (GS-02). Всі Ви бачылі гарні ГЕЛЄВІ свічки у скляних стаканчиках. А чи можна зробити ТАКУ СВІЧКУ своїми руками? Адже це складно і певно дуже затратно? – Так можна! І це легко, захоплююче та досить цікаво! Потрібна щипка фантазії, горстка терпіння і незабутня година, проведена у творчості з Вашим дитям! Детальна інструкція та складові, для виготовлення свічок як на упаковці - Ви знайдете всередині набору! Зробіть УНІКАЛЬНУ гелеві СВІЧКУ своїми руками! Відчуйте себе дизайнером!

До набору входити:
склянка - 3 шт
пісок
набір різнокольорового гелю
гніт - 3 шт
гліттер - 5 г
полімерний квітка рози - 3 шт
водорослі пластикові - 2 шт
морська зірка
черепашка - 3 шт
інструкція
З набору можна зробити 3 свічки!
Характеристики:
Рекомендовано для дітей віком від 7 років
Виробник: Данко Тойс Україна
Розміри упаковки: 34х22,5х7см

Вибір гри для творчості

В інтернет-магазині іграшок Kukolka.com.ua Ви завжди знайдете опис та актуальні ціни на ігри для творчості. Цей товар набувають споживачі у всьому світі завдяки своєму співвідношенню ціна/якість. Адже якщо Ви вирішили купити дитячу розвиваючу гру, то обов'язково зверніть увагу на Гелеві свічки GS-02, можливо саме цей набір стане оптимальним варіантом для Вас.

Так само, Ви завжди можете отримати консультацію у нас і вибрати найкращий варіант серед наборів для творчості.

Інтернет-магазин іграшок Kukolka, може доставити обраний вами товар у будь-яке місто: Харків, Київ, Львів, Дніпропетровськ, Одесу. Відправка післяплатою по всій Україні транспортними компаніями Нова Пошта та Інтайм, Укрпошта.

Ваша думка про товар дуже цінна для нас, ми будемо раді і вдячні, якщо Ви залишите свій відгук про Набори Гелеві свічки у нас на сайті.

Ще не було питань.