850.00 грн.
Є в наявності

Дитячий електронний конструктор Знавець 180 схем (REW-K003) - дозволяє дитині своїми руками створювати музичні дзвінки, охоронні сигналізації, імітатори звуків, автоматичні освітлювачі, а також забавні ігри та іграшки. Оригінальний спосіб з'єднання деталей забезпечує швидкий та ефективний результат без використання паяння. У комплект входить посібник, за допомогою якого малюк зможе зібрати 180 електросхем, що дозволяють на практиці освоїти ази керування світлом, звуком, електрикою та водою. Конструктор пройшов апробацію в школах та інших дитячих закладах та отримав високу оцінку фахівців.

Характеристики:

  • Що входить у набір:
  • Конструктор (35 деталей)
  • Посібник користувача з описом схем
  • Батарейки 4хАА (не входять до комплекту).
  • Рекомендовано для дітей віком від 5 років.

Вибір конструктора

В інтернет-магазині іграшок Kukolka.com.ua Ви завжди знайдете опис та актуальні ціни надитячі конструктори. Цей товар купують споживачі у всьому світі завдяки своєму співвідношенню ціна/якість. Адже якщо Ви вирішили купити конструктор для дитини то обов'язково зверніть увагу на Електронний конструктор Знавець REW-K003, можливо саме цей набір стане оптимальним варіантом для Вас.


Також, Ви завжди можете отримати консультацію у нас і вибрати найкращий варіант серед дитячих конструкторів.

Інтернет-магазин іграшок Kukolka, може доставити обраний вами товар у будь-яке місто: Харків, Київ, Львів, Дніпропетровськ, Одесу. Відправка післяплатою по всій Україні транспортними компаніями Нова Пошта та Інтайм, Укрпошта.

Ваша думка про товар дуже цінна для нас, ми будемо раді та вдячні, якщо Ви залишите свій відгук про ;Електронному конструктору Знавець у нас на сайті.

Ще не було питань.