• Рейтинг:
  • Модель:
    LQ612
  • Доступно:
    Нет в наличии
650.00 грн.
Нет в наличии
Магнітний 3D конструктор Leqi Toys аналог Magformers (LQ612) - 80 деталей з геометричних фігур і додатковими аксесуарами. Розвиває абстрактне мислення моторику рук та творчі здібності дитини. Яскраві різнокольорові деталі.
Набір містить 80 елементів на магнітах: всі основні геометричні фігури, фігури з англійським алфавітом, а також додаткові деталі у вигляді коліс і колесо огляду. Зібрані машинки виходять оригінальними і щоразу можна складати іншу. Для розвитку малюка та дитячої творчості, рекомендуємо!
Характеристики:
Матеріал: пластик, метал, магніти;
Пол дитини: для хлопчиків та дівчаток
Вік від: 3-х років;

Вибір конструктора

В інтернет-магазині іграшок ;Kukolka.com.ua Ви завжди знайдете опис та актуальні ціни надитячі конструктори. Цей товар купують споживачі у всьому світі завдяки своєму співвідношенню ціна/якість. Адже якщо Ви вирішили купити   конструктор для дитини то обов'язково зверніть увагу на   Магнітний конструктор   Leqi Toys LQ612,   можливо саме цей набір стане оптимальним варіантом для Вас.

 
Так само, Ви завжди можете отримати консультацію у нас і вибрати найкращий варіант серед конструкторів для дітей.

Інтернет- магазин іграшок, Kukolka, може доставити обраний вами товар у будь-яке місто: Харків, Київ, Львів, Дніпропетровськ, Одесу. Відправка післяплатою по всій Україні транспортними компаніями Нова Пошта та Інтайм, Укрпошта.

Ваша думка про товар дуже цінна для нас, ми будемо раді та вдячні, якщо Ви залишите свій відгук про ;Магнітному конструкторі у нас на сайті.

Ще не було питань.