380.00 грн.
Є в наявності

Інтерактивна іграшка "Жучок" Joy Toy 7259 - захоплююча розвиваюча іграшка зі світловими та звуковими ефектами обов'язково сподобається Вашому малюку.

На спинці жука розташований барабан, при натисканні барабан підсвічується, а жучок вимовляє звуки і програє різні барабанні мелодії, довільний рух під музыку при натисканні на кнопку з ноткою, при натисканні на лапку певного кольору із зображенням тварини, жучок навчає кольорам та звукам тварин, натисканні на кнопку зі знаком питання, жучок ставити питання про кольори та назви тварин.

Характеристики товару:

  • Інтерактивні функції: музика, світло, рухається
  • На батарейці
  • Розмір у коробці: 25 х 24.5 х 9 см

Вибір іграшок для малюків

В інтернет-магазині Kukolka.com.ua Ви завжди знайдете опис та актуальні ціни на дитячі розвиваючі іграшки. Цей товар купують споживачі у всьому світі завдяки своєму співвідношенню ціна/якість. Адже якщо Ви вирішили купити розвиваючу іграшку для малюка, то обов'язково зверніть увагу на інтерактивну іграшку "Жучок" 7259, можливо, саме ця розвиваюча іграшка стане оптимальним варіантом для Вас.

Також Ви завжди можете отримати консультацію у нас і вибрати найкращий варіант серед розвиваючих іграшок для малюків.

Інтернет-магазин Kukolka, може доставити обраний товар у будь-яке місто: Харків, Київ, Львів, Дніпропетровськ, Одесу. Відправлення післяплатою дитячих розвиваючих іграшок по всій Україні транспортними компаніями Нова Пошта та Інтайм, Укрпошта.

Ваша думка про товар дуже цінна для нас, ми будемо раді та вдячні, якщо Ви залишите свій відгук про інтерактивну іграшку на сайті.

Ще не було питань.

Рекомендовані товари