530.00 грн.
Є в наявності

Дитячий настільний хокей "Дитяча ліга чемпіонів" Joy Toy на штангах (0700) -   дуже популярна гра, яка розвиває швидкість реакції і сприяє розвитку концентрації уваги. У новій версії настільної гри хокей гравець може заїжджати за ворота, як у справжньому хокеї.  

 
Настільна гра хокей для 2-6 чоловік, в кожній команді, як і в сьогоденні хокеї, п'ять польових гравців і воротар, управління кожним гравцем індивідуальне. Для додання грі настільний хокей реалістичності на бортах наклеєні рекламні банери, за воротами встановлюються прозорі захисні огорожі, у гравців є номери. У кожній команді є по одному запасному гравцеві, і в будь-який момент для посилення гри можна зробити заміну. У грі є можливість заїжджати гравцями за ворота і віддавати паси прямо на п'ятачок. Гра настільний хокей розвиває комунікативні здібності, виробляє лідерські якості.
 
Правила гри:
 
- встановіть час періоду, не забувайте в хокеї три періоди зі зміною воріт,
- матч починається вкиданням шайби в центрі майданчика, те ж саме слід робити після кожної забитої шайби,  
- якщо шайба випадає за ігрове поле, зробіть вкидання в найближчому колі від місця, де шайба залишила майданчик,
- голи підраховуйте на панелі для підрахунку очок,
- якщо гра настільний хокей закінчилася внічию, проведіть серію булітів (виходів один на один).
 
Характеристики:
 
Paзмepи xoккeя: Длінa: 57 cм. Шіpінa: 34 cм. Bиcoтa: 12 cм.    
Paзмepи кopoбкі: Длінa: 58 cм. Шіpінa: 7 cм. Bиcoтa: 35 cм.    
B кoмплeктe: 1. Xoккeй. 2. Ігpoкі 14 шт. 3. Шaйбa 2 шт.
 

Вибір настільної гри

 

В інтернет-магазині іграшок   Kukolka.com.ua   Ви завжди знайдете опис та актуальні ціни на   дитячі   настільні ігри . Цей товар набувають споживачі у всьому світі завдяки своєму співвідношенню ціна / якість. Адже якщо Ви вирішили купити дитячу настільну гру, то обов'язково зверніть увагу на Настільний хокей   Joy ​​Toy 0700,   можливо саме цей набір стане оптимальним варіантом для Вас.
 
Так само, Ви завжди можете отримати консультацію у нас і вибрати найкращий варіант серед   дитячих настільних ігор.
 
Інтернет-магазин іграшок   Kukolka , може доставити обраний вами товар в будь-яке місто: Харків, Київ, Львів, Дніпропетровськ, Одесу. Відправка післяплатою по всій Україні транспортними компаніями Нова Пошта і Інтайм, Укрпошта.
 
Ваша думка про товар дуже цінно для нас, ми будемо раді і вдячні, якщо Ви залишите свій відгук про   Настільному хокеї   у нас на сайті.

 

Ще не було питань.