Велосипеди

Якими б прогресивними і цікавими були сучасні дитячі іграшки, малюки та їхні батьки завжди будуть відчувати тягу до перевірених засобів розваги, яким і вважається дитячий велосипед. Саме цей вид дитячого транспорту дарує дитині справжнє почуття радості, задоволення і свободи.

У нашому інтернет-магазині ви легко зможете обрати і купити дитячий велосипед на будь-який вік дитини! Ми пропонуємо як моделі для самих маленьких, так і для тих діточок, які вже потребують велосипедах побільше і швидше!

Як правильно обрати дитячий велосипед за віком?

Підбирати велосипед дитині обов'язково потрібно, виходячи з віку. Перший велосипед - 3-х колісного типу буде актуальний для малюків від 2-х років. Однак і в цьому випадку ми рекомендуємо звертати на моделі тих дитячих велосипедів, у яких є додаткові педалі - підставки (розташовані ближче, ніж основні, що у переднього колеса), а також з ручкою, за допомогою якого батьки зможуть штовхати і направляти рух велосипеда.

Такий варіант буде відмінною альтернативою звичайним прогулянковим колясок. Та й до того ж, коли дитина в повній мірі доросте до педалей, він зможе і самостійно пересуватися на велосипеді, що подарує ще більше позитивних емоцій. Зрозуміло, для дітей старшого віку (від 4-х років і більше) вже варто розглядати велосипеди двоколісні, з можливістю використання бічних приставних коліс, поки дитина не навчиться тримати рівновагу.

При покупці велосипеда для дітей обов'язково поцікавтеся комплектацією обраної вами моделі. Наприклад, 3-х колісні варіанти додатково можуть оснащуватися капюшонами від сонця, страхувальними ременями, кошиками для іграшок. Ці аксесуари не тільки роблять велосипед більш "привабливим", але і функціонально корисним, ніж ті моделі, які пропонуються в "голої" комплектації.

А ось що стосується кольору дитячого велосипеда, тут саме справжнє роздолля! Кожен з виробників дитячих велосипедів пропонує палітру забарвлень для своїх моделей, яка налічує більше десятка різних кольорів. Від яскравих синіх, червоних і жовтих, до спокійних і ніжних рожевих, ніжно-блакитних і білих.

В інтернет-магазині Куколка ви зможете купити дитячий велосипед з доставкою по всій Україні!

Незалежно від того, в якому місті ви проживаєте, ви легко зможете замовити дитячий велосипед і отримати його в найближчому поштовому відділенні вашого міста! Ми відправляємо дитячі іграшки і транспорт для малюків по всій Україні. А для покупців з міста Харкова, як і раніше, доступна послуга самовивозу замовлень в районі м. Героїв Праці!

Замовляйте дитячі велосипеди у нас - даруйте справжню радість і щасливе дитинство вашим малюкам!Показано з 1 по 12 із 39 (4 сторінок)