Підвісні іграшки для ліжечка, дуги і розтяжки

Підвісні іграшки для ліжечка новонароджених несуть особливу місію! Вони охороняють сон і спокій малюка, всім своїм виглядом забезпечують почуттям турботи та тепла. Милі підвісні іграшки для малюків - це перший особистий аксесуар для вашої дитини. Залежно від обраного варіанту, підвісні іграшки в ліжечко можуть мати різні функції - музичний супровід, рухливі елементи, трещеточкі, каруселі та інше.

Так що, дізнайтеся, як правильно купити підвісну іграшку для ліжечка новонародженого і замовляйте необхідну вам модель прямо зараз в інтернет-магазині KUKOLKA!

Що ви повинні знати щодо запропонованих нами дугах і підвісних іграшках для ліжечок?

Оскільки дана серія дитячих іграшок розрахована саме на новонароджених, якість виготовлення і використовуваних матеріалів для підвісних іграшок і дуг-розтяжок є першочерговим критерієм вибору. Щоб малюк поступово звикав до різних тактильним відчуттям, підвісні іграшки виготовляються з самих різних матеріалів на дотик - від м'яких, ніжних тканинних, гумових виробів, то твердих пластмасових.

Такі іграшки розраховані на те, що дитина може тягнути їх в рот (адже маленькі діти, у яких тим більше починають прорізуватися зубки, дуже часто це роблять). Батькам не варто перейматися з цього приводу, адже іграшка абсолютно безпечна і нетоксична для малюка!

Також при виборі вкрай важливо звернути увагу на кріплення підвісної іграшки в ліжечко. Найчастіше мобіль має спеціальну лапку, за допомогою якої фіксується на одній з бічних стінок ліжечка малюка. Кріплення зручне і надійне одночасно, але ви повинні точно переконатися, що правильно використовуєте аксесуар для малюка.

Якими додатковими функціями може оснащуватися дитячий мобіль для ліжечка?

Технологічно дитячі іграшки зробили крок далеко вперед і багато хто з них оснащуються, дійсно, унікальними функціями. Що стосується підвісних іграшок для ліжечка новонароджених, крім традиційної "каруселі", приємною дитячої музикою для заколисування малюка, мобілі можуть оснащуватися проекторами, функцією дистанційного керування і навіть вбудованою радіоняні.

Завдяки такій сучасній начинці, кожен із батьків може визначити для себе оптимальний набір функцій іграшки для ліжечка малюка і купити саме той варіант, який вважатиме оптимальним!

А якщо ви тільки готуєтеся до появи на світ нового члена вашої сім'ї або ж це дивовижна подія вже сталося у вашому житті, замовляйте дуги-розтяжки і підвісні іграшки в ліжечко в нашому інтернет-магазині за вигідними цінами! Також ми надаємо послугу доставки по всій Україні, а для покупців з міста Харкова можлива послуга самовивозу дитячих іграшок!Показано з 1 по 12 із 13 (2 сторінок)