Ходунки

Перші кроки малюка дуже важливі не тільки для нього самого, але і для його батьків. Адже для того, щоб зробити кілька впевнених кроків, дитина долає досить складний і нелегкий для нього шлях. Для того, щоб цей шлях був цікавим, впевненим і продуктивним, ось призначення ходунків дитячих. Завдяки їм малюк може самостійно пересуватися на ніжках, навіть за умови, що вони ще недостатньо зміцнілі. Ходунки для дітей - це відмінний тренажер, який розвиває у дитини почуття рівноваги, силу в ніжках і впевненість кроку. Ходунки будуть оптимальним придбанням для малюків від 7-8 місяців. В середньому, саме в цьому віці дітки вже намагаються піднімати на ніжки і робити перші кроки.

У нашому інтернет-магазині представлений великий асортимент дитячих товарів, включаючи ходунки. Якщо ваш малюк вже намагається встати на ніжки - купіть йому ходунки, за допомогою яких процес самостійної ходьби стане простіше, цікавіше і безпечніше!

Дитячі ходунки допоможуть маляті навчитися ходити, без травм і падінь

Конструкція будь-якої моделі ходунків влаштована таким чином, що дитина перебуває в середині, а кругом його - спеціальний захисний каркас ходунків. Завдяки цьому малюк надійно захищений від зіткнення з перешкодами, а найголовніше - дитячі ходунки не дадуть вашій дитині впасти.

Малюк, перебуваючи в ходунках, зможе самостійно пересуватися по квартирі, без допомоги і підтримки батьківських рук. Завдяки цьому поступово у дитини будуть зміцнюватися м'язи спини, ніжок, розвиватися почуття рівноваги і впевненість кроку.

Якщо раптом дитина втомиться, він зможе підібрати ніжки, перебуваючи в ходунках і трохи перепочити.

З точки зору зручності і комфорту для малюка, ходунки, звичайно ж, це варте уваги придбання. До того ж, за заявами фахівців, діти, які тренуються в ходунках, починають ходити раніше тих малюків, які навчаються ходьбі без ходунків-бігунків.

5 причин купити ходунки для дітей в інтернет-магазині Куколка

  1. Поки малюк тільки починає робити свої перші дрібненькі кроки, за ним потрібне око та око. Адже дитина ще не до кінця оцінює свої здібності і часто падає на шляху до чогось. Щоб захистити малюка від травм, потрібно або кожну хвилину приділяти йому, або, просто можна купити дитячі ходунки і спостерігати, як малюк самостійно пересувається в них, займаючись в цей час домашніми справами.
  2. Завдяки ходункам дитина почне ходити і бігати на кілька тижнів раніше, ніж діти, які не мають в своєму розпорядженні такого аксесуара.
  3. Конструкція ходунків така, що малюк не впаде, не перевернеться і не вдариться об навколишні предмети. Таким чином, завдяки дитячим ходункам ви ще й запобігаєте ризику травмування дитини.
  4. У нашому інтернет-магазині представлений великий вибір ходунків для дітей самих різних варіантів виконання. Міцні матеріали виготовлення, яскраві забарвлення і прийнятні ціни - це те, що ми вам пропонуємо купити у нас.
  5. Дитячі ходунки у нас ви можете замовити з доставкою по всій Україні. Ми здійснюємо відправку за допомогою найбільш популярних транспортних компаній, так що, зробивши замовлення сьогодні, отримати ходунки для малюка ви зможете вже завтра-післязавтра.

А якщо раптом вам буде потрібна допомога в ході вибору ходунків для дітей, ми з радістю порекомендуємо вам моделі, оптимальні за ціною і якістю, а також які відповідають вашому малюкові!Ігровий центр каталка-ходунки 648A-48
Ігровий центр каталка-ходунки 648A-48
Наявність:9 шт.
1150.00 грн.
Дитячі ходунки JOY 992 6 кольорів
Дитячі ходунки JOY 992 6 кольорів
Наявність:9 шт.
550.00 грн.
Дитячі ходунки Joy D 28
Дитячі ходунки Joy D 28
Наявність:10 шт.
970.00 грн.
Дитяча каталка-ходунки
Дитяча каталка-ходунки
Наявність:9 шт.
1020.00 грн.
Показано з 1 по 12 із 63 (6 сторінок)