Іграшки каталки

Іграшки-каталки давно відомі в Україні, як один з найпопулярніших товарів для дітей. Напевно, ще ви в своєму дитинстві мали подібного роду іграшку, яку потрібно було штовхати перед собою за допомогою спеціальної ручки, а та, в свою чергу, або видавала якісь звуки або ж, починала рухатися додатковими елементами. Але якщо раніше іграшки-каталки були досить примітивними, в силу часу, то зараз вони справді цікаві і захоплюючі для малюків.

Іграшки каталки призначені для дітей, які нещодавно навчилися ходити, але вже у всю намагаються пізнавати світ. Рухаючись за каталкою, дитина як би намацує те, що знаходиться попереду нього, освоює нові кордони. Якщо ви хочете підтримати інтерес свого маленького слідопита, купити каталку для дітей рекомендуємо саме в нашому інтернет-магазині за найвигіднішими ціновими пропозиціями для вас!

У чому особливості дитячої іграшки каталки?

Іграшка на колесах - не просто чергова забава для дитини, але ще і свого роду міні-тренажерчік. Справа в тому, що коли малюк тільки починає робити свої перші кроки, батькам іноді потрібно йти на різні хитрощі, щоб заманити дитину і спонукати його зробити кілька кроків. З каталкою все навпаки. Дитина сама намагається встати і зробити якомога більше кроками, в надії наздогнати яскраву, милу і привабливу іграшку-каталку, яка постійно тікає.

Тому якщо говорити прямо, то дитячі каталки відмінно розвивають моторику у дітей, навчають навичкам ходьби.

В якійсь мірі іграшки каталки можуть замінити собою громіздкі ходунки. Адже там дитина має можливість підібрати ніжки і перепочити, а у випадку з каталкою схитрувати не вийде. До того ж, дитяча іграшка-каталка ще й має більш компактні розміри.

Можливості виконання дитячої каталки

Переважна більшість дитячих іграшок-каталок виготовлені з пластику, проте є і моделі, виконані з дерева, частково або повністю. Іграшка являє собою невелику платформу на колесах, яка може бути виконана у вигляді тварини, метелики, або будь-який інший форми з рухомими елементами. Ззаду до цієї платформи прикріплена ручка, за яку і тримається малюк при русі.

Здавалося б, зовсім проста і невигадлива конструкція, але який же все таки інтерес вона викликає у дітей!

Купити іграшку каталку для дітей з доставкою по Україні

На відміну від багатьох іграшок, які здатні тільки розважати дитину, каталка для дітей несе ще й реальну практичну користь, а саме, покращує навички ходьби у малюка! Тому якщо ви хочете, щоб дитинка якомога швидше перестав повзати і почав бігати, замовляйте каталку у нас за невеликими цінами!

Ми здійснюємо продажу з доставкою по всій території України, з можливістю оплати дитячих іграшок, як на банківську карту, так і готівкою, при отриманні!Іграшка на колесах Вертолетик Tongde
Іграшка на колесах Вертолетик Tongde
Наявність:10 шт.
170.00 грн.
Каталка 0867 "Вертоліт"
Каталка 0867 "Вертоліт"
Наявність:9 шт.
150.00 грн.
Каталка з ручкою "Вертоліт" +1867
Немає
Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)