Іграшки для ванної

Далеко не всі малюки переносять процедуру купання спокійно. А іноді душ або купання і зовсім може перерости в справжню істерику. Щоб уникнути цього, відволікти вашого малюка від страхів і подарувати йому тільки позитивні емоції, ми пропонуємо дитячі іграшки для ванної. Яскраві, цікаві і якісні іграшки для купання дозволять вам і вашому малюкові забути про примхи, перетворити купання не в випробування, а в приємне проведення часу! Обирайте і замовляйте іграшки для купання малюків у нас!

Які іграшки для ванної ви можете купити в нашому інтернет-магазині?

Іграшки для купання сьогодні вкрай різноманітні. Вони представлені різних форм і кольорових розмальовок, розмірів, принципів дії. Плаваюча качечка для ванної давно залишилася в минулому, сучасні іграшки для ванної куди цікавіше і функціональніші:

  1. По-перше, дуже корисним аксесуаром для купання малюків є дитячий круг. Потрібно всього лише протягнути в коло голову малюка і зафіксувати його біля плечей. З таким аксесуаром ви забудете про ризики того, що дитина може послизнутися і з головою піти під воду, надувний круг для купання захистить вашого малюка від такої неприємності.
  2. По-друге, дітям дуже цікаві різноманітні технологічні іграшки для ванної. Це можуть бути пристосування, які імітують водоспад, водопровідний кран і т.д. З одного боку, дитині буде цікаво, як же вода потрапляє в його іграшку, а потім виходить з неї під напором. З іншого, малюк поступово буде освоювати принцип дії цієї розваги - що потрібно натиснути, що повернути, щоб потекла вода.
  3. По-третє, це, звичайно ж, різноманітні човники, крабики, осьминожки і інші морські мешканці у вигляді іграшок. Такі аксесуари для ванної обов'язково будуть цікаві малюкові, незважаючи на їх простоту. Чудернацькі форми, яскраві кольори і приємні на дотик матеріали - все це невід'ємні переваги таких забав.

Купити дитячі іграшки для купання в інтернет-магазині Куколка

Якщо ваша дитина боїться води, процедура купання викликає сльози і істерику, спробуйте пропоновані нами іграшки для ванної, щоб відволікти малюка від його страхів і примх. Ще жодна дитина не відмовлявся пограти з іграшками на воді. Ось побачите, з такими аксесуарами процес купання стане приємним і бажаним для вашого малюка!

Замовляйте іграшки для ванної прямо на нашому сайті, з можливістю доставки по всій Україні!Іграшка для ванної Пінгвін (87030)
Іграшка для ванної Пінгвін (87030)
Наявність:10 шт.
190.00 грн.
Іграшка для ванної Черепашка (87032)
Іграшка для ванної Черепашка (87032)
Наявність:10 шт.
190.00 грн.
Книжка для купання, пищалка
Книжка для купання, пищалка
Наявність:10 шт.
150.00 грн.
Показано з 1 по 12 із 26 (3 сторінок)