Іграшки з мультиків

Мультфільми сьогодні для багатьох дітей - це спосіб знайомства з навколишнім світом, з сімейними цінностями, мораллю і навіть з алгоритмами читання або математики. Для малюків кожен герой чергового мультиплікаційного сюжету стає знайомим і рідним. Вони наслідують їм, вчаться у них відвазі, відданості, допитливості. І тому і іграшки-фігурки з такими персонажами дуже користуються попитом сьогодні.

Ми підібрали для вас найбільш відомих і улюблених дітьми персонажів. Для самих маленьких у нас є свинка Пеппа - весела і добра героїня однойменного мультика. Вона завжди виручає своїх друзів, готова пізнавати щось нове і ніколи не сумує. З нею не буде сумно і вашій дочці. Для хлопчаків ми підготували інший сюрприз - фігурки песиків з серіалу «Щенячий патруль». Тепер вчитися добру та взаємодопомозі зовсім не складно. Чуйні щенята і їх капітан завжди на варті порядку. Нехай грають з ними із задоволенням і ваші непосіди. А для дітей старшого віку в нашому інтернет-магазині знайдеться конструктор Ніндзяго. Він по всьому світу визнається успішною і швидко розкуповуваної серією. Відважні герої закохали в себе діточок і багато років залишаються найпопулярнішим конструктором LEGO. Вихід нового повнометражного мультфільму про маленьких ніндзя лише підігріє інтерес хлопців до цих іграшок.

Обирайте, що полюбляє і що колекціонує ваш малюк. А ми гарантуємо, що ціни на дану категорію товарів в нашому магазині невисокі. Ми можемо відправити вироби до вашого міста в короткі терміни, щоб ви могли порадувати своїх дітей їх улюбленими мультиплікаційними персонажами.Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)