breadcrumbs_revolution_theme

Справжня Політика конфіденційності діє відносно всієї інформації, яку інтернет-магазин https://kukolka.com.ua/ отримує про користувача під час сеансу використання ресурсу - відвідування сторінок, звернення через форми електронних заявок, реєстрації в кабінеті покупця, при оформленні замовлень і т.д. У свою чергу, ми вживаємо всіх необхідних заходів щодо забезпечення безпеки ваших персональних даних, відповідно до діючої Політикою конфіденційності.

1. ПЕРСОНАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ, ЯКУ ОТРИМУЄ НАШ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН

1.1. Персональна інформація, яку користувач надає про себе самостійно при реєстрації (створення облікового запису) або в процесі використання сайту, наприклад, відвідування сторінок, здійснення покупок, і т.д.

1.2. Дані, які автоматично передаються в процесі використання ресурсу за допомогою встановленого на пристрої користувача програмного забезпечення, в тому числі IP-адреса, інформація з cookie, інформація про браузер користувача (чи іншої програми, за допомогою якої здійснюється доступ), час доступу, адреса запитуваної сторінки.

1.3. Справжня політика конфіденційності поширюється тільки на інтернет-магазин https://kukolka.com.ua/ і діє безстроково.

2. ЦІЛІ ЗБОРУ ТА ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ КОРИСТУВАЧІВ

Персональна інформація користувача може використовуватися в наступних цілях:

2.1. Зв'язок з користувачем, в тому числі напрямок повідомлень, запитів та інформації, що стосуються використання Сайту, надання послуг, а також обробка замовлень і заявок від користувача;

2.2. Поліпшення якості Сервісів, зручності їх використання, розробка нових Сервісів та послуг;

2.3. Таргетування рекламних матеріалів;

2.4. Проведення статистичних та інших досліджень на основі знеособлених даних.

3. ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ КОРИСТУВАЧА

3.1. Ми приймаємо необхідні і достатні організаційні та технічні заходи для захисту персональної інформації користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій з нею третіх осіб.

3.2. Ми приймаємо всі необхідні організаційні та технічні заходи для захисту персональної інформації від випадкового і шахрайського доступу, знищення, перекручення або інших неправомірних дій.

3.3. Ми гарантуємо конфіденційність і захист персональних даних від третіх осіб. Доступ до персональних даних надається тільки тим сервісів і партнерам, яким вона необхідна для здійснення операцій. Всі ці особи виконують зобов'язання щодо збереження конфіденційних даних і можуть піддаватися стягненням за порушення зобов'язань, аж до звільнення і кримінального переслідування.

3.4. Ми приймаємо необхідні і достатні організаційні та технічні заходи для захисту персональної інформації користувачів від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій з нею третіх осіб відповідно до вимог, встановлених законом «Про персональні данні ».

3.5. При переході з нашого сайту на інші джерела, компанія не несе відповідальності за конфіденційність представлених на цих ресурсах даних.

4. ЗМІНА ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Ми маємо право вносити зміни в справжню Політику конфіденційності. При внесенні змін до актуальної редакції вказується дата останнього оновлення. Нова редакція Політики вступає в силу з моменту її розміщення, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики.