Дитячий конструктор

Для кожної дитини дитячий конструктор - це захоплююча іграшка! Вона не просто дозволяє цікаво проводити вільний час дитині, а й сприяє розвитку образного мислення, логіки, а також моторики. Конструктор для дітей дозволить вам разом з вашим малюком створювати безліч цікавих виробів і фігурок, з головою занурюючись в процес творчості. В кінці-кінців, адже велике завжди починається з малого ...

В інтернет-магазині дитячих іграшок Kukolka ви можете купити дитячий конструктор за низькими цінами! Тому обирайте у нас вподобані вам варіанти конструкторів і замовляйте прямо зараз!

Дитячий конструктор і все, що потрібно знати батькам про його виборі

Різноманітність конструкторів для дітей сьогодні вкрай велике. І мова йде не тільки про варіанти тих фігурок, які можна скласти, придбавши той чи інший набір. Дитячий конструктор широко відрізняється формою і розміром деталей, їх забарвленням, способом з'єднання елементів, матеріалом, а також можливістю зібрати фігурки.

Обираючи конструктор для дітей, в першу чергу, переконайтеся в тому, що варіанти, які вас зацікавили, дійсно, відповідають, віком вашої дитини. Так, рекомендується купувати конструктор для дітей від 1.5-2х років. В такому випадку моделі будуть мати великі деталі, які дитина не зможе проковтнути і які цілком будуть посильні для малюка в збірці

Конструктори для дітей від 3-х років і старше вже мають деталі меншого розміру, до того ж, вони вже більш складні і, в той же час, цікаві в збірці. Різноманітність деталей дозволяє створювати з такого конструктора будь вироби, які вигадає дитина. Головне, щоб деталей вистачало!

Дитячий конструктор для дівчаток

Грати конструктором полюбляють адже не тільки хлопчики, а й дівчатка. І для маляток ми спеціально пропонуємо лінійку конструктора для дівчаток. Як правило, з такого конструктора можна створювати різні аксесуари для ляльок - будиночки, ліжка для ляльок та інші меблі.

Дитячий конструктор для дівчаток має відповідне забарвлення, приємне "девчячі відтінки". Так що, якщо не знаєте, що подарувати своїй дочці чи доньці ваших друзів, варіант - конструктор, буде дуже навіть цікавим!

Купити конструктор для дітей в інтернет-магазині Куколка

Не пропустіть можливість купити конструктор для дітей високої якості від відомих світових виробників! Ми пропонуємо великий вибір конструкторів для дітей різного віку! У нас ви знайдете набори будь-якого масштабу і на будь-яку суму.

Для оформлення замовлення вам необхідно просто додати товар в корзину покупця або зателефонувати за вказаними телефонами, щоб скористатися допомогою менеджера!Конструктор  "Porsche 911" 10570
Конструктор "Porsche 911" 10570
Наявність:10 шт.
2570.00 грн.
Показано з 1 по 12 із 201 (17 сторінок)