iTrike дитячий транспорт

Дитячий бренд іграшок iTrike з'явився вперше в 2013 році і є одним з підрозділів ТМ Bambi. Світовий бренд вже давно зарекомендував себе виключно з позитивного боку, завдяки якісним і різноманітним дитячим іграшкам. Тому продукцію iTrike досить такі тепло зустріли покупці.

Сьогодні іграшки iTrike - це перш за все самокати та інші варіанти спортивних товарів для активного проведення часу. Якщо ви шукайте саме іграшки цього бренду, в нашому інтернет-магазині ви легко зможете підібрати необхідне - швидко і недорого!

Що пропонує компанія Айтрайк?

Продукція iTrike розрахована, головним чином, на дітей підліткового віку. Однак в модельній лінійці товарів можна зустріти велосипеди, самокати, призначені для самих маленьких користувачів.

Основними товарними напрямками компанії є:

  1. Дитячі ролики. Для комфортного і безпечного використання роликові ковзани обладнані м'якими вставками. Це дозволяє дитині отримувати справжнє задоволення від катання, навіть тривалий час.
  2. Дитячі самокати iTrike. Відрізняються широким розмаїттям моделей, великим вибором колірних відтінків і комплектацій. Тому вам не важко буде підібрати оптимальний варіант для дитини будь-якого віку і статі.
  3. Велосипеди. Моделі 2-х і 3-х колісних велосипедів за дуже прийнятними цінами. При цьому, якість велосипедів, як і у інших видів дитячого транспорту виробника більш ніж гідна.

Також в лінійці продукції, що випускається iTrike можна зустріти і лижі, снігокати, беговели, а також інші моделі дитячого транспорту. Продукція Айтрайк регулярно розширюється в асортименті, пропонуючи все більше новинок на ринку дитячих іграшок. І якщо ви хочете подарувати своїй дитині якісний, надійний і в той же час недорогий велосипед, ролики або самокат, рекомендуємо звернути увагу саме на iTrike.

Купити дитячі іграшки і транспорт iTrike в Харкові і Україні з доставкою

У нашому інтернет-магазині ви знайдете великий асортимент дитячого транспорту iTrike. Купити все необхідне можна з доставкою по Україні.

Для оформлення замовлення вам необхідно зателефонувати нам за телефонами, вказаними на сайті, або оформити замовлення через корзину покупця. Замовляючи у нас, ви отримуєте найкращу ціну на більш ніж 2000 дитячих іграшок і, зокрема, товари iTrike.Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)