Ролики

Роликові ковзани - це одне з найулюбленіших розваг для дітей. Ролики дитячі користуються таким же попитом, як самокати, велосипеди, а також інші види дитячого транспорту. Тому якщо ви вирішили подарувати своїй дитині ролики, купити їх рекомендуємо в нашому інтернет-магазині! У нас ви знайдете великий асортимент всіляких роликових ковзанів за дуже прийнятними цінами!

Як обрати ролики дитячі та на що звернути увагу при покупці?

Підбирати ролики дитині слід виходячи з його досвіду катання на них і, звичайно ж, віку малюка. Новачкові або дитині, яка вперше встала на ролики, потрібна стандартна стійка модель. Екстремальному краще презентувати варіант з максимальним рівнем захисту, міцними матеріалами коліс і черевика.

5 причин купити дитині ролики

Більшість дітей із задоволенням освоює нову техніку катання на роликах, залишаючи осторонь скейти, самокати та велосипеди. Крім гарного настрою, дитячі ролики мають і ряд інших переваг:

  1. ☛  Тренують опорно-руховий апарат, розвивають координацію рухів і орієнтацію в просторі.
  2. ☛  Дають необхідне, безпечне навантаження на серцево-судинну і дихальну системи.
  3. ☛  При щоденному катанні і пробіжках підвищують витривалість організму, покращують сон.
  4. ☛  Зміцнюють м'язовий корсет, задіють всі м'язи після довгого шкільного дня або багатогодинного сидіння за комп'ютером.
  5. ☛  Знижують рівень психологічного навантаження, надають варіант нового, цікавого проведення часу для компанії друзів.

Критерії вибору дитячих роликів

Підбираючи тип роликів, визначитеся зі стилем катання, їх призначенням. Модель з полегшеним каркасом, м'яким черевиком і штатним гальмом краще для швидких пробіжок. Підвищена амортизація з системою погашення характерна для трюкових ковзанів. Також, в моделях буде щільний черевик для ідеальної фіксації голеностопу.

До затребуваним відносяться дитячі моделі на 4-х колесах з розсувним механізмом. Фірмові роликові ковзани прослужать кілька років, гарантуючи якісне катання.

Особливу увагу приділіть вибору правильного розміру дитячих роликів. Бажано обирати моделі, які будуть на 1 розмір більше. По-перше, ви продовжите експлуатаційний термін роликових ковзанів, навіть, з урахуванням швидкого зростання дитячої ступні, по-друге, черевик роликів повинен бути трохи вільним, щоб не втомлювати ноги дитині.

Купити ролики дитячі в інтернет-магазині Куколка

В даному розділі нашого інтернет-магазину представлений великий асортимент дитячих роликів, а також захисних елементів. Ми пропонуємо якісні та сучасні моделі роликів за цінами від виробника! Замовити вподобаний вам варіант ви можете, не виходячи з дому. Просто оформіть покупку на сайті або зателефонуйте за представленими телефонами, щоб передати замовлення менеджеру.

Купити дитячі ролики - означає, подарувати багато радості і щасливих моментів вашій дитині!Показано з 1 по 12 із 79 (7 сторінок)