Інтерактивні іграшки

Інтерактивні іграшки стали неймовірно популярними в Україні. Все більше батьків віддають перевагу таким видам іграшок для своїх дітей. Причин тому безліч - це і можливість навчати дитину в ігровій формі, можливість розважити малюка в той час, коли потрібно зайнятися домашньою роботою. Але і, що приховувати, це сучасні, прогресивні іграшки, які дозволяють виховувати малюка відповідно до актуальних методиками.

Тому якщо ви хочете купити інтерактивні іграшки для дитини, в нашому магазині іграшок ви знайдете широкий асортимент моделей за дуже привабливими для вас цінами! Обирайте і замовляйте прямо зараз!

Як обрати інтерактивні іграшки для дітей - поради турботливим батькам

  1. Вік дитини. Як і будь-які інші, інтерактивні іграшки необхідно підбирати відповідно до віку дитини. Даний параметр обов'язково слід враховувати, адже іграшки, їх функціональність, сильно залежить від розвитку малюка, характерного для того чи іншого вікового періоду. Але в даному випадку все просто, адже виробники, як правило, на упаковці вказують, для якого віку призначена обрана вами розвиваюча іграшка для дитини.
  2. Функции интерактивной игрушки. Как правило, существует несколько элементов, которые способны выполнять такие игрушки. Это световые эффекты, посредством горения и моргания лампочек, встроенных в игровой комплекс, наличие датчиков - игрушка выполняет определенное действие, например, при касании ее ребенком или при приближении к каким-либо препятствиям, движение, а также возможность управлять интерактивной игрушкой с помощью пульта. Воспроизведение звуков или музыки - многие интерактивные игрушки способны воспроизводить мелодии, запрограммированные в их память, звуки. Также для малышей будут интересны варианты развивающих игрушек, которые способны повторять слова или звуки, произносимые ребенком. 
  3. Матеріал, з якого виготовлена іграшка. Це може бути безпечний пластик або іграшка, покрита м'якою тканиною. У будь-якому випадку, перед тим, як надати малюкові його нову забаву, обов'язково перевірте самі, щоб на поверхні іграшки не було гострих елементів, задирок або інших дефектів, о які малюк може поранитися.

При вдалому виборі інтерактивної розвиваючої іграшки, вона позитивно впливатиме на розвиток вашого малюка, а саме, на дрібну моторику, пам'ять, увагу, а також такі якості, як фантазія і творчість.

Купити інтерактивні іграшки за цінами від виробника

Хочеться знайти варіант або цілу серію розвиваючих інтерактивних іграшок недорого? Ознайомтеся з каталогом інтернет-магазину іграшок Kukolka. Ми пропонуємо брендові вироби та якісні аналоги за доступними цінами.

Обирайте цікавий і корисний подарунок для ваших дітей і оформляйте доставку в будь-яку точку України.Детский мольберт 2 в 1 (YM881-882)
Детский мольберт 2 в 1 (YM881-882)
Наявність:10 шт.
760.00 грн.
Показано з 1 по 12 із 60 (5 сторінок)