Дерев'яні іграшки

Дерев'яні іграшки вкрай різноманітні, а від того і цікаві для дітей будь-якого віку. Як правило, іграшки з дерева відносяться до числа розвиваючих, а тому, вони не просто роблять розвагу для малюка цікавим, але і, одночасно, корисним, так як тренують моторику рук і пальців, формують образне мислення, розвивають увагу і фантазію. З використанням іграшок з дерева ви навіть зможете вчити з малюком алфавіт, запам'ятовувати цифри та багато-багато іншого!

Якщо ви хочете купити дерев'яні іграшки для дітей, в нашому інтернет-магазині ви знайдете широкий асортимент для малюків різного віку! Замовляйте у нас за низькими цінами з доставкою по всій Україні!

Головні переваги дерев'яних іграшок для дітей

Дитячі іграшки з дерева виготовлені з натуральних матеріалів, а тому, вони на 100% є екологічно безпечними. Це чудова новина для тих матусь і татусів, які скептично і обережно ставляться до іграшок з пластику і подібних йому матеріалів, прагнуть дати своїй дитині тільки найкраще.

Дерев'яні іграшки, завдяки природній міцності матеріалу, набагато міцніше інших. Навіть за умови дуже активного використання, ви не побачите на їх поверхні дефектів. Тому якщо ваша дитина часто ламає іграшки і ви хочете хоч трохи продовжити їх термін служби, іграшки з дерева стануть прекрасним варіантом для вибору. Тим більше, що для малюка вони будуть не менш цікаві, ніж інші популярні товари - машинки для хлопчиків або ляльки для дівчаток.

Іграшки з дерева мають яскраве барвисте покриття, а тому, вони обов'язково будуть цікаві вашим дітям. До того ж, сам малюк зробить свій вибір на користь дерев'яних іграшок, адже тактильно вони набагато приємніше і цікавіше, ніж пластикові.

Розвиток мислення і моторики у дітей - це головне призначення дерев'яних іграшок. Тому такий варіант подарунка ви можете піднести дітям широкого вікового діапазону, від 1.5 до 6 років. З такими іграшками можна вчити алфавіт, сортувати їх за кольорами і формою, вчити геометричні фігурки, будувати фігурки і багато-багато іншого!

Купити дерев'яні іграшки в Україні - інтернет-магазин Куколка

Якщо ви хочете обрати дерев'яні іграшки для своєї дитини або на подарунок для дитини ваших родичів або друзів, ми готові запропонувати вам широкий асортимент подібних товарів.

Поряд з гідною якістю іграшок з дерева, ми також гарантуємо всім покупцям найкращу ціну! Замовити іграшки з дерева у нас ви можете, як на сайті, так і, зателефонувавши за вказаними номерами телефонів! Здійснюючи покупку іграшок з дерева в інтернет-магазині Куколка, ви даруєте справжнє щастя і радість вашій дитині!Дерев'яні Пазли Світ тварин MD 0407
Дерев'яні Пазли Світ тварин MD 0407
Наявність:9 шт.
30.00 грн.
Дерев'яна іграшка "Пірамідка"
Дерев'яна іграшка "Пірамідка"
Наявність:10 шт.
220.00 грн.
Показано з 1 по 12 із 177 (15 сторінок)