Набір для ліплення

Дитячі набори для ліплення ідеально підходять для творчості і прояву фантазії малюка. Сьогодні для ліплення можна використовувати спеціальні види тіста, пластилін, кінетичний пісок, а також безліч інших варіантів товарів. Результат при цьому буде чудовим - малюк отримає величезне задоволення при грі з набором для ліплення, а ви, дбайливі батьки, завдяки захопленості дитини, зможете виділити кілька вільних хвилин на справи домашні.

Уже хочете купити набір для ліплення своєму малюкові? Тоді обирайте і замовляйте його у нас!

Дитячі набори для ліплення відмінно тренують моторику у малюка

Набори для ліплення для дітей можуть включати в себе не тільки сам основний матеріал - в'язка речовина, яка здатна приймати будь-яку форму, а й додаткові формочки, використання яких дозволить дитині ліпити різні фігурки.

Сама речовина для ліплення - тісто, кінетичний пісок або пластилін, як правило, володіє різними яскравими квітами, що дозволить дитині не просто створювати цікаві фігурки, а й запам'ятовувати, з яким кольором ведеться робота і що в природі має такий відтінок. Дитячі психологи навіть подейкують, що набори для ліплення сприяють заспокоєнню дитини, прекрасно розвивають посидючість, творче мислення. Ну, а якщо у малюка, дійсно, вийде зліпити щось цікаве, та ще й отримати похвалу від вас, щастя дитини не буде меж!

Які набори для ліплення ви можете придбати у нас?

Сьогодні найпопулярнішими дитячими наборами для ліплення є з пластиліну або кінетичного піску. Найчастіше продаються вони в комплекті з різноманітними формами, фігурками, які роблять процес гри з набором для ліплення ще більш цікавим і веселим.

Наприклад, дуже цікаві дітям набори у вигляді фабрики морозива, коли дитині потрібно наповнювати стаканчик вмістом, що імітує різні види морозива. Дівчата будуть раді наборам для ліплення у вигляді кухні - різноманітні ємності в стилі кухонного посуду, іграшкові пічки - все це малятку дозволить відчути себе маленькою господинею.

Варіанти дитячих наборів для ліплення дуже різноманітні і по-своєму цікаві в індивідуальності. Тому краще самим подивитися на наш асортимент і обрати найбільш відповідний варіант!

Купити дитячі набори для ліплення

Подібні ігрові набори ідеально підійдуть для дітей у віці 3 +. Як правило, кінетичний пісок і пластилін, що становлять основу набору, є на 100% безпечними, що не токсичними. Однак через наявність безлічі дрібних елементів, рекомендуємо давати гратися малюку таким набором тільки в присутності дорослих.

Замовляйте будь-який вподобаний вам дитячий набір для ліплення в нашому інтернет-магазині з можливістю доставки в будь-яке місто України!Набір для творчості Danko Toys Pony Land 7в1
Набір для творчості Danko Toys Pony Land 7в1
Наявність:10 шт.
250.00 грн.
Набір для творчості Динозавр SM8041
Новинка
Набір для творчості Динозавр SM8041
Наявність:10 шт.
295.00 грн.
Показано з 1 по 12 із 34 (3 сторінок)