Тюбінги

Тюбінг або надувна ватрушка для катання по снігу - сучасна альтернатива санок. Але, на відміну від останніх, тюбінги не мають гострі і жорсткі деталей, вони набагато м'якше, легше і цікавіше. Саме тому гратися і кататися на тюбінгах останнім часом люблять не тільки діти, а й дорослі.

Наш інтернет-магазин дитячих іграшок пропонує асортимент найпопулярніших моделей тюбінгів по цінам від виробника, різних розмірів і кольорів. Не пропустіть можливість недорого купити тюбінг і разом зі своєю дитиною здорово і весело провести час, катаючись по засніжених гірках!

Що важливо знати про тюбінги – надувну ватрушку для снігу?

Тюбінг - надувний круг. А це означає, що в несезон його можна спустити і зберігати в невеликій коробочці в шафі. Чи зможете ви так зробити з санками? Навряд чи. Хоча, не сезон - умовне поняття. Адже на тюбінга можна кататися і взимку (по снігу) і влітку (на воді):

  • катання зі засніжених і крижаних гірок;
  • по снігу, зачепивши тюбинг до машини;
  • плавання на воді, як на надувному крузі;
  • зачепити тюнінг до човна або водного скутеру;
  • катання з гірок в аквапарку.

Тому його цілком можна назвати універсальним видом дитячого транспорту для розваг.

Тюбінги виготовлені з щільного і міцного ПВХ. Надувна ватрушка досить стійка до механічних пошкоджень і проколів і саме тому вона має непристойно довгий термін служби.

Розміри надувного тюбінгу для катань з гірки можуть бути різними. І вибір слід здійснювати, виходячи з росту дитини чи підлітка, який буде кататися на крузі. Наприклад, надувний тюбинг, діаметрів в 80 см ідеально підходить для малюків, зростанням до 110 см. А метровий тюбинг легко витримає людини, зростанням до 160 см.

Який би варіант тюбінгу ви не обрали, будь то 80 см в діаметрі або 120 см, вага надувний ватрушки буде не більшим. І це важлива перевага, особливо, згадуючи нелегкий процес підйому на гірку з санками, перш ніж знову скотитися вниз.

Купити тюбинг для катання в Харкові і Україні недорого

Серед усіх можливих варіантів зимового транспорту для дітей - санок, снегокатов, тарілок, саме тюбинги сьогодні є найбільш цікавими для розваг, як дітей, так і дорослих.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити тюбінги за найвигіднішою ціною! Ми пропонуємо якісні вироби з можливістю доставки в Харкові або по Україні.

Покладіть тюбинг дитині під ялинку в якості подарунка і вона точно буде рада йому!Тюбінг для катання Ватрушка - 100 см
Тюбінг для катання Ватрушка - 100 см
Наявність:8 шт.
1100.00 грн.
Тюбінг для катання Ватрушка - 120 см
Тюбінг для катання Ватрушка - 120 см
Наявність:8 шт.
1100.00 грн.
Тюбінг для катання Ватрушка - 80 см
Немає
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)