Ігрові набори лікаря

Знайомство з професіями починається в ранньому дитинстві. Деякі діти люблять допомагати лялькам, піклуватися про пупса. Можливо, малюк схоче стати лікарем або ветеринаром. Щоб малятка перестали боятися уколів, відвідування лікарень і змогли проявити свою доброчесність, можна купити для них універсальний дитячий набір лікаря.

Дитина з захопленням вивчатиме міні-копії медичних інструментів. За допомогою термометра дівчинка виміряє лялькам температуру. Поставити укол плюшевим друзям вийде за допомогою безпечного пластикового шприца. В комплекті є і стетофонендоскоп, крапельниці, пігулки, затискачі. Все як у справжньому лікарському кабінеті!

Дитячий набір лікаря стане відмінним подарунком для вашої дитини! Якщо ви бачите, що дитині цікава медицина, як влаштований організм і як відбувається лікування, підтримайте його за допомогою ігрових наборів лікаря, куплених в інтернет-магазині Куколка! 

Дитячий набір лікаря - знайомство з основними моделями і комплектацією

Сучасні дитячі набори лікаря для дітей різноманітні, як за зовнішнім виглядом, так і за кількістю аксесуарів, які включені в комплект. Перед замовленням, батькам необхідно переконатися в якості, безпеки та функціональності набору лікаря:

  ✓ Основний матеріал виготовлення - пластик. Він не повинен виділяти неприємний запах;

  ✓ Гарантують безпеку дівчинці тільки акуратні комплектуючі, без гострих кутів і небезпечних деталей;

  ✓ Іграшки прослужать довго, якщо вони виявляться стійкі до деформації після падінь.

Який би варіант не ви не вважали за краще в нашому інтернет-магазині товарів для дітей, ми завжди гарантуємо якість іграшок, а також їх безпеку в застосуванні.

Привернути увагу дитини вийде яскравим набором лікаря з цікавими, раніше незнайомими предметами.

На якому варіанті зупинитися:

  ✓ набір лікаря у валізці або коробці;

  ✓ невелика аптечка з шапочкою, халатом і всім необхідним для надання першої медичної допомоги;

  ✓ машина швидкої допомоги з відкидним верхом і персональним водієм;

  ✓ весела собака-лікар, де всередині милої іграшки розташовані всі інструменти;

  ✓ набір з візком на колесиках, який вдасться возити за собою по кімнаті.

Замовляйте ігровий набір лікаря - дитячим радощам не буде меж!

Великий асортимент продукції від брендових виробників дитячих іграшок представлений на сторінках нашого інтернет-магазину! У вас вийде дізнатися все про дитячі наборах доктора, починаючи з відгуків покупців до докладної характеристики кожної позиції.

Здійснити покупку у нас вкрай просто - скористайтеся кошиком покупця на сайті, або просто зателефонуйте за вказаними телефонами, щоб оформити замовлення за підтримки менеджера!Дитячий ігровий набір "Доктор" 606-1-5
Дитячий ігровий набір "Доктор" 606-1-5
Наявність:14 шт.
615.00 грн.
Показано з 1 по 12 із 25 (3 сторінок)