Сортери, кубики, пірамідки, дзиґи

Незалежно від того, як швидко і стрімко розвивається сучасний світ, в житті кожної дитини ще дуже довго будуть присутні старі-добрі іграшки, добре знайомі нам з нашого власного дитинства - це диво дзиґа, яскраві кубики і пірамідки. Це дивно, але такі дитячі іграшки донині актуальні і цікаві малюкам, вони чудово тренують увагу дитини, основні функції моторики рук.

Тому якщо ви очікуєте найближчим часом поповнення в родині або ж це знаменна подія вже сталося у вашому житті, обов'язково придивіться в нашому інтернет-магазині дитячі кубики, дзиґу, усілякі варіанти пірамідок для малюків! Тим більше, що все це ми пропонуємо вам за доступними цінами, а також з можливістю доставки в будь-яке місто України.

Чому іграшки-сортери, дзиґа, кубики так цікаві дітям?

Малюки, які тільки починають самостійно рухатися і активно пізнавати навколишній світ, вкрай допитливі. І, фактично, будь-який предмет, що знаходиться поруч, у них викликає цікавість, бажання помацати, а може і вкусити. Тому такі прості іграшки, як кубики, дзиґа, пірамідки або сортери виявляються дуже затребуваними.

Малюки із задоволенням тискають їх в своїх ручках, тим самим, освоюючи предмети на дотик і можливість їх утримувати в руках. І в міру власного розвитку поступово переходять на нові і нові іграшки.

Тому в нашому інтернет-магазині дитячих товарів ви зможете побачити як зовсім примітивні (але від цього не менш цікаві моделі дитячих кубиків), так і моделі, які вже передбачають виконання певних завдань дитиною, наприклад, підібрати в наявні отвори кубика відповідні за кольором і формою фігурки - така собі розвиваюча іграшка.

Дзиґа - це сама справжня радість для дитини, дива-див. Бачити те, що не мала за розмірами іграшка обертається навколо своєї осі на власній ніжці дуже захоплююче для дитини. А запускати її своїми власними ручками - це ще щастя! Але, помітити варто, що такий варіант підходить вже для дітей старшого віку, які вже осмислюють процес гри з такими предметами.

Купити дзиґу, сортери або дитячі кубики-пірамідки

Який би варіант іграшки для вашого малюка ви не шукали, відповідну різновид під інтерес і вік вашого малюка ви легко зможете купити в нашому інтернет-магазині. Сайт Куколка це 1000+ самих різних дитячих іграшок за максимально вигідними цінами для дбайливих батьків!

Якщо ви хочете потішити свого малюка або дитину новим корисним розвагою, замовляйте дитячі кубики, дзиґу або іграшку-сортер у нас!Брязкальце 0956 Чудо гусениця 20 см
Брязкальце 0956 Чудо гусениця 20 см
Наявність:4 шт.
200.00 грн.
Музичний ігровий центр Мультібокс 806
Хіт
Неваляшка Limo Toy 838 A 21
Неваляшка Limo Toy 838 A 21
Наявність:8 шт.
400.00 грн.
Показано з 1 по 12 із 37 (4 сторінок)