Шнурівки, лабіринти

Шнурівка і лабіринт - це дитячі іграшки, які сприяють розвитку дрібної моторики рук для дітей у віці від 6 до 36 місяців. Коли малюк починає активно пізнавати світ, його цікавлять оточуючі предмети, важливо не упустити момент і вчасно купити дитячий лабіринт для розвитку. А обрати цей варіант іграшок за недорогою ціною ви легко зможете в нашому інтернет-магазині з можливістю доставки по всій Україні!

Ми пропонуємо якісні іграшки-шнурівки, а також лабіринти в самих різних варіантах виконання. Замовляйте ці та інші розвиваючі іграшки для ваших дітей прямо зараз!

Чому ми рекомендуємо до покупки іграшки-шнурівки і дитячі лабіринти?

  1. Представлені дитячі іграшки мають простоту і надійність. Завдяки цьому вони прослужать вашій дитині не один місяць, не зламаються, як це притаманно іншим дитячим іграшкам. Дитячий лабіринт і шнурівка зроблені дуже ретельно, щоб дитина не змогла випадково розібрати іграшку, намагаючись одержати дрібні деталі. До речі, що стосується дрібних деталей, вони оптимального розміру, так що дитина точно не подавиться ними.
  2. Як вже було зазначено раніше, шнурівка для дітей і лабіринти сприяють розвитку дрібної моторики, швидко освоїти хапальний рефлекс, здатність утримувати предмети в руці і переміщати їх. Для малюків, яким від народження всього кілька місяців, розвиток таких функцій надзвичайно важливе.
  3. Іграшки прості. А в силу своєї простоти надійні і недорогі. На тлі сучасних машинок, роботів або інших розваг для дітей вони відрізняються максимально вигідною ціною.
  4. Лабіринти для дітей, а також шнурівки відмінно підійдуть як для хлопчиків, так і для дівчаток, вони будуть однаково цікаві дітям обох статей.
  5. Крім моторики дитячі лабіринти розвивають ще й увагу, концентрацію, а також почуття прагнення до досягається мети. Все це дуже корисні якості, які потрібно прищеплювати дитині з самого малку.

Купити дитячі лабіринти та іграшки-шнурівки в інтернет-магазині Куколка

Даний варіант дитячих іграшок ви зможете замовити на нашому сайті, скориставшись корзиною покупця. У разі виникнення питань про наявність обраної вами іграшки, її комплектації або інших нюансах, дзвоніть нам за телефоном, менеджери нашого магазину з радістю проконсультують вас і допоможуть з вибором!

Іграшки лабіринти, а також дитячі шнурівки - не просто захоплюючі забави для малюків, але ще і дуже корисні в плані розвитку ваших дітей! Тому обирайте і замовляйте їх прямо зараз!Дерев'яна іграшка Лабіринт MD 2168
Дерев'яна іграшка Лабіринт MD 2168
Наявність:12 шт.
140.00 грн.
Дерев'яна іграшка Риболовля (MD 2214)
Дерев'яна іграшка Риболовля (MD 2214)
Наявність:40 шт.
280.00 грн.
Дерев'яна іграшка Шнуровка MD 1 228
Дерев'яна іграшка Шнуровка MD 1 228
Наявність:5 шт.
160.00 грн.
Показано з 1 по 12 із 31 (3 сторінок)