• Рейтинг:
  • Модель:
    13032
  • Доступно:
    Нет в наличии
795.00 грн.
Нет в наличии

MOULD KING Швидкісний позашляховик переверне уявлення гравця про прохідності   машини. Представлений набором на 391 елементів, він надасть можливість цінителеві   потужної техніки стати володарем нової моделі Off-road автомобіля.

Його корпус покривають яскраві пластини синього і жовтого кольору. Головними складовими ходової частини MOULD KING швидкісного позашляховика виступають дві гусеничні стрічки. Що відповідають за високу прохідність і стійкість автомобіля, вони стирають перед водієм   кордону   неможливого.

У передній частині збірної моделі конструктора Швидкісний позашляховик розташовується посилений бампер. Металевий обвіс захищає двигун від ризику ймовірних зіткнень з перешкодою. За якість освітлення дороги відповідає нестандартна система освітлення. Центральне місце в Технік швидкісному позашляховику займає обнесена металевим каркасом кабіна. У задній частині транспортного засобу розташовуються закрилки. Тут же розміщуються і складові елементи автомобільної системи, встановлюють радіозв'язок між габаритної машиною і віддаленій програмою   управління.

Характеристики Конструктора Mould King "Гоночний всюдихід" (13032):

  • Розмір: 21х17х15.5 см
  • Країна: Китай
  • Кількість деталей: 391

Купити Конструктор Mould King "Гоночний всюдихід" (13032):

В інтернет-магазині іграшок Kukolka     Ви завжди знайдете опис та актуальні ціни на дитячі конструктори.  

Так само, Ви завжди можете отримати консультацію у нас і вибрати найкращий варіант серед дитячих конструкторів.

Інтернет-магазин іграшок Kukolka, може доставити обраний вами товар в будь-яке місто: Харків, Київ, Львів, Дніпропетровськ, Одесу. Відправка післяплатою по всій Україні транспортними компаніями Нова Пошта і Інтайм, Укрпошта.

Вашу думку про товар дуже цінно для нас, ми будемо раді і вдячні, якщо Ви залишите свій відгук у нас на сайті.

Ще не було питань.