• Рейтинг:
  • Модель:
    33027
  • Доступно:
    Нет в наличии
500.00 грн.
Нет в наличии

Конструктор «Червоний дракон»   - захоплююча модель для збірки. Представлена ​​ігровим набором, що включає до складу 468 деталей, вона дозволяє сконструювати не тільки імпровізовану фортецю сільських жителів, але і власноруч створити вогнедишного дракона.

Фортеця   - будівля трирівневого типу. На першому поверсі розкинулася зелена галявина з квітами і ліхтарними стовпами. Другий поверх   представлений дозорноївишкою. Третій поверх будівлі - майданчик зі встановленою катапультою. Ледве сільські жителі побачать ворога, вони починають за допомогою її обстріл.

Крім трьох міні-фігурок сільських жителів, в наборі аналога Minecraft присутній кінь і червоний дракон. Останній виконаний в яскравих червоних тонах і має голову, тулуб, чотири потужні лапи, широкі крила і довгий хвіст.

Характеристики   Конструктора МС "Червоний дракон" (33027):

  • Кількість деталей:   468 шт
  • Розмір упаковки:   35х35х7 см

Купити Конструктор МС "Червоний дракон" (33027):

В інтернет-магазині іграшок Kukolka     Ви завжди знайдете опис та актуальні ціни на дитячі конструктори.  

Так само, Ви завжди можете отримати консультацію у нас і вибрати найкращий варіант серед дитячих конструкторів.

Інтернет-магазин іграшок Kukolka, може доставити обраний вами товар в будь-яке місто: Харків, Київ, Львів, Дніпропетровськ, Одесу. Відправка післяплатою по всій Україні транспортними компаніями Нова Пошта і Інтайм, Укрпошта.

Вашу думку про товар дуже цінно для нас, ми будемо раді і вдячні, якщо Ви залишите свій відгук у нас на сайті.

Ще не було питань.