Настільні ігри для дітей – ТОП за свої гроші?


Настільні ігри – один з найдавніших, але, в той же час, популярних видів дитячих розваг. Існує величезна різноманітність настільних ігор за складністю, максимальній кількості гравців, правил і використовуваних атрибутів. Цікаві настільні ігри будуть не тільки дітям, а й дорослим. А знайти великий асортимент настільних ігор на різний вік дітей, ви зможете на сайті KUKOLKA!

Чому настільні ігри набирають популярність?

У нашому дитинстві настільні ігри були популярні. Популярність сьогодні вони набирають за рахунок того, що кардинально відрізняються від інших забав, якими оточене нинішнє покоління дітей. Настільні ігри об'єднують віртуальний світ і реальний, вигадані правила гри поєднуються з реальними предметами, які гравці використовують, граючи в настолки.

Настільні ігри – це відмінна альтернатива електронним гаджетам, в яких проводять час діти. Це можливість розвивати найрізноманітніші якості, від креативності мислення, до вироблення стратегії.

Різноманітність настільних ігор

Настільні ігри можуть відрізнятися сценарієм гри, а значить, і складністю. Тому такі ігри можуть бути розраховані зовсім на будь-який вік і на будь-яку кількість дітей-гравців.

Необхідність думати, але робити це весело і завзято – це завжди про настільні ігри. Тому проводячи час за такою розвагою, дитина не тільки проводить дозвілля, а й розвиває різноманітні особистісні навички. Це великий плюс, в порівнянні з іграми на телефоні, планшеті або ноутбуці.

Переваги настільних ігор для дітей

  1. Підібрати настолки можна практично для будь-якої дитини за віком і типом інтересів. Є як спеціалізовані варіанти, наприклад аерохокей, так і універсальні настільні ігри, розраховані на всеохоплюючий дитячий інтерес.

  2. Настільні ігри - це хороший спосіб комунікації. Дитина спілкується з іншими учасниками гри - дітьми або дорослими, які також беруть участь в розвазі.

  3. Це хороший спосіб для батьків ближче поспілкуватися зі своєю дитиною, бачити в ньому закладені задатки або інтереси, просто поспілкуватися і добре провести час.

Плюс настільних ігор ще і в тому, що вони мають компактні розміри і їх завжди можна взяти з собою, наприклад, в поїздку, на море, на дачу або куди-небудь ще. З настолкою вам завжди буде чим розважити себе і свою дитину. А ще це досить цікава ідея для дитячого подарунка, приуроченого до будь-якого свята.