Подорожі з дітьми: 5 правил, про які не варто забувати

Подорожі - це завжди нові враження, емоції, досвід. Сьогодні подорожують практично всі люди і багато хто ставиться до поїздок буденно. Але, якщо в сім'ї з'явилася дитина і ви плануєте вирушити в подорож з нею, будьте готові до того, що майбутня поїздка буде не схожа на всі ваші попередні тури. Подорожі з дітьми вимагають особливої ​​підготовки, особливих правил. Передбачивши багато нюансів заздалегідь, ви зможете підготувати себе і малюка до можливих труднощів, зробити ваше перебування і дорогу легшими, без капризів і дитячих істерик.


Головні правила подорожі з дитиною

  1. Будьте спокійні. У подорожах з дітьми може бути досить багато стресових ситуацій. Але, насправді, вам просто потрібно підготувати себе емоційно - переносити все спокійно. І навіть якщо ви будете вимазані дитячим пюре, а дитина буде стрибати на ваших валізах з одягом - зберігайте спокій, адже ви відпочиваєте! Проявивши зайву нервозність або стурбованість, ви тим самим зробете стурбованною свою дитину. А вже тоді тривала істерика буде забезпечена всім.
  2. Сплануйте графік подорожей. Подорож з дітьми змушує батьків жити за графіком дітей, а не своїм власним. Тому якщо ви плануєте відвідати якісь визначні пам'ятки, намагайтеся заздалегідь підготувати список таких і запланувати час на їх відвідування. На якісь спонтанні поїздки з дитиною можете не розраховувати, вони просто не вийдуть. Плануючи екскурсії або розваги, враховуйте денний графік дитини - коли вона спить, їсть, коли проявляє активність.
  3. В дорозі або при перельоті діти можуть почати вередувати, доставляючи незручність вам і іншим пасажирам. На цей випадок ми рекомендуємо взяти з собою кілька дитячих іграшок і розваг, щоб можна було відвернути малюка від примх і захопити чимось цікавим.
  4. У подорожі з дітьми обов'язково слід подбати про повноцінну аптечки. Дитячий організм більш схильний до зміни клімату, їжі, повітря і температур. Тому з собою обов'язково потрібно взяти препарати від застуди, засоби надання першої допомоги при травмах і саднах, а також для підтримки шлунково-кишкового тракту.
  5. Обов'язково візьміть з собою їжу для дитини. Адже ніколи не ясно на скільки можуть затримати рейс, або заселення в готель. Під рукою завжди повинен бути запас їжі для малюка, якщо той раптом зголодніє.

Щоб дитина не занудьгувала під час відпочинку, подбайте про розваги для нього. Якщо це планується відпочинок на морі, обов'язково візьміть з собою надувний круг для дитини, або матрац. Інакше доведеться щось купувати вже на місці.

Ставтеся до подорожей з дітьми, як до частини свого життя

Дуже важливо правильно налаштувати себе і дитину до майбутньої пригоди. Пам'ятайте, що в подорожах дитина розвивається краще і швидше, вона багато чого пізнає. Не думайте, що подорож з дитиною стане для вас випробуванням. Зрештою, мільйони людей по всьому світу подорожують з дітьми різного віку та прекрасно проводять час разом, всією сім'єю.

Пам'ятайте, що дитина завжди фокусує увагу на вас, тому намагайтеся розслабитися і отримувати задоволення від поїздки. І тоді аналогічне зробить і ваш малюк.