Спортивні секції для дітей – на який гурток записати дитину?


Заняття спортом дуже важливе для дітей різного віку. Адже більшість дітей мають енергії через край і завдання батьків правильно спрямувати цю енергію. Для цього призначені дитячі спортивні секції. Але, крім виплеску сил, що накопичилися, і бажання поактивнічати, дитячі секції ще й допомагають розкрити приховані таланти, потенціали і визначити індивідуальні схильності малюків.

Ми поговоримо про те, які спортивні секції для дітей сьогодні найбільш популярні і куди можна записати дитину, щоб не просто зайняти її вільний час, а ще й отримати користь від цього.

Спортивні секції для дітей 3-5 років

Приймати у спортивні гуртки дітей починають із віку 3-х років. І те, вибір для батьків дітей цього вікового діапазон досить обмежений. Як правило, найбільш оптимальним варіантом спортивної секції для дітей віком 3-5 років буде акробатика, ритміка, гімнастика.

Звичайно, у такому віці не йдеться про якесь серйозне захоплення. Швидше заняття спортом у 3-5 років означає покращити природні задатки малюка, забезпечити основу для формування кістково-м'язової тканини та покращити гнучкість.

Спортивна секція для дітей такого віку – це вивчення основ: перекиди, шпагатики та інші елементарні вправи. Але, до речі, багато дітей до моменту свого вступу до першого класу не здатні робити навіть перекидків. Тому зайняття акробатикою вже дасть свій прогрес.

Спортивні секції для дітей 7 років

До семи років дитина вже починає виявляти інтерес до певних видів спорту. Це може бути плавання, танці, футбол тощо. В даному випадку завдання батьків - зрозуміти чого дитина дійсно хоче. Яка спортивна секція йому цікава? І обов'язково варто врахувати, що дитина один день може марити про тренування в басейні, а на другий день його може захопити футбол.

В даному випадку слід спробувати те, що хоче дитина. Якщо він почне займатися танцями, але через місяць йому це стане не цікаво, і ви бачитимете, що у малюка по суті не виходить, у нього немає пластики від природи, краще пробувати інші види спорту. І так варто робити доти, доки ви не помітите, що чергова обрана спортивна секція для дітей приносить свої плоди і у дитини дійсно непогано виходить.

Вкрай важливо, якщо ви бачите, що у дитини реально добре виходить, підтримати в ній інтерес, а іноді й змусити ходити, якщо бажання пропадатиме. І, як знати, цілком можливо, що дитяче захоплення згодом переросте у великий спортивний успіх. Адже бажання у поєднанні з завзятістю та працею роблять неможливі речі та допомагають виховати видатних спортсменів.